KONST / Litografier / Färglitografi 14424374
nr 1442 4374
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 163/180. Färglitografi, bildmått: 55x46cm, yttermått inklusive ram: 75x59cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:46:52
16/1 14:50:40
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius